Zarejestruj się w projekcie
Kolory Twoich Możliwości

Kariera

Każdy proces rekrutacji do pracy w projekcie zaczyna się od wypełnienia ankiety wstępnej w strefie make money. Na jej podstawie oferujemy udział w pierwszym etapie procesu rekrutacji, który kończy się spotkaniem rekrutacyjnym lub informacyjnym. Na jego podstawie Kandydat sporządza analizę SWOT swojego zainteresowania udziałem w projekcie a firma Opinion Media w oparciu o nią decyzję o zaproszeniu Kandydata do drugiego etapu proces rekrutacji, którym jest trzytygodniowy okres próbny.

Udział w nim jest podstawą do zaproponowania jednej z trzech podstawowych ścieżek kariery. Pracy jako Partner, Przedstawiciel lub udziału w projekcie jako jego Licencjobiorca. Każda z nich pozwala skorzystać z unikalnego na rynku pracy systemu premiowania. Wszyscy, którzy w wyniku efektów swojej pracy uzyskają stały dostęp do strefy make money mogą skorzystać z dodatkowej formy wynagrodzenia, która łączy sobie w jednym rozwiązaniu elementy wypłaty, korzyści z posiadania własnego biznesu oraz możliwości inwestowania z samego faktu zaangażowania się w pracę w projekcie.

wypełnij ankietę
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.