Zarejestruj się w projekcie
Kolory Twoich Możliwości

partner projektu

Partnerem projektu jest Oriflame Sweden założona w 1967 roku. Obecnie ma już ponad 3 miliony współpracowników w 60 krajach świata. Jest największą firmą sprzedaży bezpośredniej w Europie notowaną na giełdzie w Sztokholmie.

Znana przede wszystkim z bardzo dobrej jakości kosmetyki pielęgnacyjnej i produktów Wellness. Posiada w stałej ofercie ponad 1000 produktów o bardzo dobrym współczynniku ceny do jakości. Korzystamy z nich podczas prowadzonych w ramach strefy look good projektu spotkań , szkoleń i prezentacji.

Cenimy ją jednak przede wszystkim za jej niezwykły charakter i wartości którymi się kieruje. Ma niezwykłą historię i tradycje oraz wielkie plany dotyczące jej rozwoju na polskim rynku. Oferta strefy make money projektu jest w dużym stopniu związana z tymi planami.

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.