Zarejestruj się w projekcie
Kolory Twoich Możliwości

make money

Rynek pracy zmienia się niezwykle dynamicznie. Wraz z nowymi możliwościami rośnie zapotrzebowanie na nowe umiejętności i zawody. Rozwijamy projekt w oparciu o jedną z nich. Stworzyliśmy własny systemu działania, który nazwaliśmy marketingiem konsumenckim. Powstał on w wyniku ponad dwudziestu lat doświadczeń firmy z uwzględnieniem nowych możliwości jakie stwarza Internet.

W strefie make money stworzyliśmy unikalne i nowoczesne rozwiązania z których może skorzystać każdy kto chce nie tylko zarabiać ale też nauczyć się jak można "robić pieniądze". Zaczynają się one od możliwości uzyskania dodatkowego dochodu na czas nauki lub studiów bądź dodatkowej wypłaty, poprzez możliwość pracy w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o dzieło lub pracę aż po możliwość założenia własnej firmy na zasadach Licencji Spring_Net.

wypełnij ankietę znajdź swój kolor Punt widzenia zależy od punktu siedzenia
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.