Zarejestruj się w projekcie
Kolory Twoich Możliwości

Wstępna rejestracja w strefie look good projektu Spring_Net

Strefa look good projektu to miejsce, które pozwala uzyskać praktyczną wiedzę, umiejętności oraz nawyki pozwalające zadbać o swoje zdrowie i urodę. Dodatkowo pozwala również zaoszczędzić rocznie około 1000 zł na swoich wydatkach związanych z kosmetykami i produktami Wellness.

Dokonując wstępnej rejestracji możesz uzyskać na okres 6 tygodni całkowicie bezpłatny i niezobowiązujący dostęp do spotkań, szkoleń, konsultacji i opieki Coacha Spring_Net. Po wypełnieniu formularza otrzymasz szczegółowe informacje na temat projektu i możliwość logowania się na www.springnet.pl w kolorze białym.

Projekt jest realizowany we współpracy z Oriflame Poland ale nie jest adresowany do Konsultantów. Wyjątkiem są Konsultanci ze struktury firmy Opinion Media, którzy uzyskają rekomendację swojego Managera lub Dyrektora.

Zarejestruj się w projekcie
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.